صفحه کنونی:صفحه اصلی > 波斯语专题 > متن

شرکت ساینوپک برنده جایزه "10 شرکت برتر در امور عام المنفعه و خیریه چین " شد

2017-01-10 09:26:04 China.com

روز نهم ژانویه سال 2017 (برابر با 18 دی سال 1395) فعالیت انتخاب ده برتری چین موسوم به"نیروی چین محرک جهان" به ابتکار پایگاه اینترنتی چاینا و تحت هدایت رادیو بین المللی چین بطور رسمی به پایان رسید. با پایان مراحل رای دادن مصرف‎کنندگان و ارزیابی کارشناسان کشورهای مختلف، ده جایزه از جمله "شرکت برتر با بهترین برند"، " شرکت برتر با بهترین محصول"، " شرکت برتر با پرفروش ترین محصول"، " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"، " شرکت برتر در انجام امور خیریه"، " شرکت برتر در تبلیغ برند"، " شرکت برتر در نوآوری و توسعه"، " شرکت برتر با خدمات عالی" ، " شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی"، " شرکت برتر با بهترین محصول خلاق" انتخاب شدند.

شرکت ساینوپک برنده جایزه "10 شرکت برتر در امور عام المنفعه و خیریه چین " شد

شرکت ساینوپک در انتخابات "نیروی چین محرک جهان شد" با کسب 60 هزار و 952 رای کلی (8 هزار و 952 رای در زمینه نوآوری و توسعه، 28 هزار و 912 رای در زمینه امور خیریه، 7 هزار و 519 رای در زمینه انجام وظایف اجتماعی، 8 هزار و 664 رای در عرضه خدمات عالی، 6 هزار و 905 رای در تولید محصولات پرفروش) برنده جایزه "10 شرکت برتر در امور عام المنفعه و خیریه چین" شد.

شرکت ساینوپک از دهه 90 قرن گذشته بر اساس راهبرد "گام به سوی خارج کشور" در دیگر کشورهای دنیا به بازاریابی پرداخته و نتایج رضایت‌بخش به دست آورده است.

در دهه‌های گذشته، این شرکت نه تنها در بازارهای خاورمیانه جایگاه خود را تثبیت کرده است، بلکه فعالیت خود را در عربستان سعودی به عنوان نفت‌خیز‌ترین کشور دنیا آغاز کرده و در پروژه‌های کشورهایی مانند کانادا، ایران، قزاقستان و یمن نیز حضور یافته است.

با توجه به نیازهای شکل گرفته در مرحله عملیاتی پروژه‌ها، شرکت ساینوپک دو آموزشگاه به منظور آموزش کارگران محلی دایر کرده است. این شرکت همچنین در اجرای پروژه‌ها در خارج از کشور، به آداب و رسوم بومی احترام می گذارد و غذاخوری‌ و خوابگاه‌های جدا و نمازخانه برای کارگران بومی اختصاص می دهد. این گونه اقدامات شرکت ساینوپک مورد استقبال کارکنان محلی قرار گرفته است. به علاوه، شرکت ساینوپک در امور عام المنفعه محلی شرکت دارد. به همین منظور در صدد بهبود زندگی مردم محلی است. شرکت ساینوپک کارکنان چینی را برای شرکت در ارایه خدمات داوطلبانه در مناطق مختلف تشویق می کند. به علاوه، این شرکت به احداث تاسیسات ترابری، سیستم آبرسانی برای آب آشامیدنی، افزایش فرصت‌های آموزشی برای کودکان و جمعیت کم‌درآمد، بازسازی مناطق آسیب دیده بر اثر بلایای طبیعی و همزیستی دوستانه با مردم محلی می پردازد.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی