صفحه کنونی:صفحه اصلی > 波斯语专题 > متن

گروه منگ نیو برنده جایزه 10 شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی در انتخابات "نیروی چین محرک جهان" شد

2017-01-10 09:29:00 China.com

روز نهم ژانویه سال 2017 (برابر با 18 دی سال 1395) فعالیت انتخاب ده برتری چین موسوم به"نیروی چین محرک جهان" به ابتکار پایگاه اینترنتی چاینا و تحت هدایت رادیو بین المللی چین بطور رسمی به پایان رسید. با پایان مراحل رای دادن مصرف‎کنندگان و ارزیابی کارشناسان کشورهای مختلف، ده جایزه از جمله "شرکت برتر با بهترین برند"، " شرکت برتر با بهترین محصول"، " شرکت برتر با پرفروش ترین محصول"، " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"، " شرکت برتر در انجام امور خیریه"، " شرکت برتر در تبلیغ برند"، " شرکت برتر در نوآوری و توسعه"، " شرکت برتر با خدمات عالی" ، " شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی"، " شرکت برتر با بهترین محصول خلاق" انتخاب شدند.

گروه منگ نیو برنده جایزه 10 شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی در انتخابات "نیروی چین محرک جهان" شد

گروه منگ نیو در انتخابات "چین نیروی محرک جهان" با کسب 52 هزار و 648 رای کلی

(8 هزار و 993 رای در زمینه نوآوری و توسعه، 8 هزار و 631 رای در زمینه امور خیریه، 15 هزار و 577 رای در زمینه انجام وظایف اجتماعی، 9 هزار و 602 رای در عرضه خدمات عالی، 9 هزار و 845 رای در تولید محصولات پرفروش) برنده جایزه "شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی" شد.

در سال‌های اخیر، گروه منگ نیو، با همکاری با گروه های تولید محصولات لبنی دانمارک، فرانسه و آمریکا، پا به عرصه جهانی گذاشت. این گروه با اهمیت دادن به مصرف‌کنندگان، شیرهای خوراکی از نوع متفاوت تولید کرد که این محصولات بسیار مورد پسند مصرف‌کنندگان خارجی قرار دارد.

گروه منگ نیو، همچنین در امور خیریه بسیار فعال است. طوری که برای مدارس مناطق فقیرنشین شیر خوراکی اعطا کرده و کمک‌های مالی به مناطق زلزله زده اعانه داده است. تا کنون این گروه بیش از 500 میلیون یوان به امور خیریه اختصاص داده است. این گروه همچنین در بسیاری کارهای عام المنفعه شرکت کرده و صندوق "آسمان آبی- فضای سبز" راه اندازی کرده و مصرف‌کنندگان خود را به حفاظت از محیط زیست تشویق می کند. این گروه، نمونه ای برجسته در راستای انجام وظایف اجتماعی بوده و در پشتیبانی از توسعه کشور و جامعه نقش برجسته ایفا کرده است.

گروه منگ نیو، یکی از بزرگ ترین شرکت‌های تولید لبنیات چین بوده و در سال 1999 میلادی به طور رسمی تاسیس شده است. تا سال 2005 میلادی، این گروه از لحاظ میزان فروش در میان شرکت‌های تولید کننده لبنیات چین، در مقام دوم قرار داشت. به ویژه آن که این گروه از لحاظ فروش شیر و بستنی در مقام نخست در چین قرار دارد. گروه منگ نیو با اهمیت دادن به مصرف‌کنندگان و پایبندی بر ایده تولید محصولات مرغوب، به تغذیه خوب و سلامت مردم توجه کرده و برای ایجاد زندگی سعادتمندانه مردم تلاش کرده است. گروه منگ نیو همچنین با همکاری راهبردی با شرکت COFCO چین و شرکت های اروپایی تولید لبنیات Danone و ArlaFoods، محصولات با کیفیت عالی جهان تولید کرده و به مصرف کنندگان چینی عرضه کرده است.

فعالیت انتخاب ده شرکت برتر چین با عنوان "چین نیروی محرک جهان" یک پایگاه جدید برای هدایت مصرف‎کنندگان جهانی و توسعه شرکت‎های چینی در جهان به شمار می‌رود که پایگاه اینترنتی چین با استفاده از منابع رسانه‌ای خود در سراسر جهان تاسیس کرده است. این پایگاه شامل محصولات و خدمات مختلف در بخش‎های لوازم خانگی، خدمات مالی، خودرو، صنایع هوایی، مسکن و نفت است که با انجام نظرسنجی در میان 1 میلیارد مصرف کننده از 30 کشور جهان نظیر چین، انگلستان، آمریکا، ترکیه و ایران و با دعوت از کارشناسان معتبر از چین و جهان تاسیس شده است. هدف از این فعالیت، هدایت مصرف کنندگان سراسر جهان و کمک به شرکت‎های چینی برای فعالیت و توسعه در سراسر جهان اعلام شده است؛ به علاوه این پایگاه روند توسعه موسسات چین در سایر کشورهای را نیز جمع آوری و ارزیابی می‎کند.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی