صفحه کنونی:صفحه اصلی > 波斯语专题 > متن

شرکت خودروسازی "دونگ فنگ لیو جئو "برنده جایزه "10 شرکت برتر در امور عام المنفعه و خیریه چین " شد

2017-01-10 10:07:26 China.com

روز نهم ژانویه سال 2017 (برابر با 18 دی سال 1395) فعالیت انتخاب ده برتری چین موسوم به"نیروی چین محرک جهان" به ابتکار پایگاه اینترنتی چاینا و تحت هدایت رادیو بین المللی چین بطور رسمی به پایان رسید. با پایان مراحل رای دادن مصرف‎کنندگان و ارزیابی کارشناسان کشورهای مختلف، ده جایزه از جمله "شرکت برتر با بهترین برند"، " شرکت برتر با بهترین محصول"، " شرکت برتر با پرفروش ترین محصول"، " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"، " شرکت برتر در انجام امور خیریه"، " شرکت برتر در تبلیغ برند"، " شرکت برتر در نوآوری و توسعه"، " شرکت برتر با خدمات عالی" ، " شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی"، " شرکت برتر با بهترین محصول خلاق" انتخاب شدند.

شرکت خودروسازی "دونگ فنگ لیو جئو "برنده جایزه "10 شرکت برتر در امور عام المنفعه و خیریه چین " شد

شرکت خودروسازی "دونگ فنگ لیو جئو" در رویداد "نیروی چین محرک جهان" با کسب مجموع 74 هزار و 205 رای (5 هزار و 556 رای در زمینه نوآوری و توسعه، 5هزار و 555 رای در زمینه امور خیریه، 5 هزار و 499 رای در زمینه انجام وظایف اجتماعی، 28 هزار و 705 رای در عرضه خدمات عالی، 28 هزار و 890 رای در تولید محصولات پرفروش) برنده دو جایزه "10 محصول برتر پر فروش و با کیفیت بالا " شد.

شرکت خودروسازی "دونگ فنگ لیو جئو" با توجه به ویژگی بازار و نیازهای مصرف‌کنندگان، محصولات با کیفیت بالا و منطبق با توسعه بازار و پاسخگو به نیازهای مشتریان را تولید می‌‎کند. این شرکت بارها توسط انجمن حفاظت از مشتریان چین به عنوان شرکت امن و ده شرکت برتر در زمینه خدمات عالی انتخاب شده است و در ماه ژانویه سال 2015 میلادی نیز در فهرست100 شرکت با برند بومی قرار گرفت. این شرکت با اصرار بر ایده آل خدمات پیشرفته و آسان، موثر و با کیفیت بالا همواره مورد ارزیابی خوب مشتریان چینی و خارجی قرار گرفته است چرا که نه تنها در بازار داخلی، بلکه در بازار خارجی نیز از شهرت بالایی و مشتریان فراوانی برخوردار است.

ارزش این شرکت به 7 میلیارد یوان می‎رسد و دارای بیش از 200 نوع محصول از 4 برنده معروف مانند " دونگ فنگ چنگ لونگ" است که در زمنیه خودرو های تجاری و مسافری در ردیف صدر چین قرار دارد.

فعالیت انتخاب ده شرکت برتر چین با عنوان "چین نیروی محرک جهان" یک پایگاه جدید برای هدایت مصرف‎کنندگان جهانی و توسعه شرکت‎های چینی در جهان به شمار می‌رود که پایگاه اینترنتی چین با استفاده از منابع رسانه‌ای خود در سراسر جهان تاسیس کرده است. این پایگاه شامل محصولات و خدمات مختلف در بخش‎های لوازم خانگی، خدمات مالی، خودرو، صنایع هوایی، مسکن و نفت است که با انجام نظرسنجی در میان 1 میلیارد مصرف کننده از 30 کشور جهان نظیر چین، انگلستان، آمریکا، ترکیه و ایران و با دعوت از کارشناسان معتبر از چین و جهان تاسیس شده است. هدف از این فعالیت، هدایت مصرف کنندگان سراسر جهان و کمک به شرکت‎های چینی برای فعالیت و توسعه در سراسر جهان اعلام شده است؛ به علاوه این پایگاه روند توسعه موسسات چین در سایر کشورهای را نیز جمع آوری و ارزیابی می‎کند.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی