درباره پایگاه اینترنتی چیانا درباره گروه جی ام جی خدمات تبلیغاتی تماس با ما اعلامیه حق چاپ و نشریه

درباره پایگاه اینترنتی چیانا

پایگاه اینترنتی چیانا (www.china.com) در ماه مه سال 1999 رسماً راه اندازی شد و یکی از با سابقه ترین پورتال وب در چین به شمار می رود. پس از 15 سال پیشرفت، این پایگاه به پرارزشترین سکوی اینترنتی با نفوذ گسترده در چین تبدیل شده است. اکنون، این پایگاه اینترنتی بیش از ده ها میلیون کاربران ثابت داشته و حدود 82 درصد کاربران این پایگاه، افراد تحصیل کرده، با درآمد بالا، مقامات و مدیران، و بزرگسالان مرد هستند.

در پایگاه اینترنتی چیانا سه بخش امور همراه، امور بازی الکترونیکی و امور خودرو ایجاد شده و خدمات حرفه ای و مستقیم در زمینه های مختلف را در اختیار کاربران می گذارند.

صفحه ویژه امور نظامی پایگاه چیانا پربیننده ترین سایت نظامی چین است. افزون بر این، بیش از 20 کانال این پایگاه از جمله اخبار، اقتصاد و مالی، سرگرمی، ورزش، دانش و فناوری و گردشگری هر روز خدمات کامل و اطلاعات جدید و به روز را به مخاطبان پخش می کند..

این پایگاه اینترنتی از نفوذ گسترده اجتماعی و حرفه ای برخوردار است و بسیاری فعالیت ها و مراسمی را برپا کرده که مورد توجه مردم چین قرار گرفته است. برای نمونه، این پایگاه شش بار "مسابقه طراحی خودرو چین" برگزار کرده و در شش سال متوالی نظرسنجی درباره اعتبار مصرف در بازار خودروی چین را انجام داد. بخش امور بازی الکترونیکی این پایگاه نیز در 6 سال گذشته مجمع عالی بازی رایانه ای و انتخابات بهترین بازی های رایانه ای برپا کرده که از نفوذ گسترده در این زمینه برخوردار شده است. همچنین این پایگاه در سال 2013 با همکاری با کمیسیون بازی الکترونیکی و دولت منطقه نان وو شهر جیا شینگ، ششمین مجمع عالی بازی الکترونیکی را برپا کرده و حدود یک هزار نفر از کارشناسان از اصناف مربوط و خبرنگاران را به خود جلب کرد. صفحه اجتماعی این پایگاه یکی از پربیننده ترین سایت های اجتماعی چین است و جایزه "ارزشمندترین رسانه برای سرمایه گذاری" از سوی سازمان بین المللی مالی دریافت کرد. صفحه خودروی این پایگاه نیز در 3 سال متوالی، به عنوان "صفحه مشهور پایگاه اینترنتی چین" انتخاب شد.

همچنین این پایگاه در زمینه گزارشات ورزشی نیز به دستآوردهایی رسیده است. به طور که این پایگاه یگانه شریک همکاری دهمین بازی های ملی چین، یگانه شریک همکاری اینترنتی ششمین بازی های زمستانی ملت های آسیا است. در ماه مه سال 2010، این پایگاه نیز با امضای تفاهمنامه با کمیته تشکیلاتی والیبال ساحلی آسیا، به یگانه شریک همکاری اینترنتی بازی های والیبال ساحلی سال 2012 که یکی از پنج بازی های ورزشی مهم آسیا از جمله بازی های ملت های آسیا به شمار می رود تبدیل شد.

پایگاه اینترنتی چیانا همچنین تیم های حرفه ای و درجه یک پخش آگهی بازرگانی در چین را داشته و خدمات عالی و هدفمند آنها مورد تقدیر و تحسین مشتریان قرار گرفته است.


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی