صفحه کنونی:صفحه اصلی > 波斯语汽车频道 > متن

کار جالب پلیس برای نجات سگ از داخل ماشین

2018-06-27 20:34:50

این روزها در فصل تابستان یقینا شما احساس گرمای بیش از حد می کنید که گاها می تواند باعث بی حال شدن و کلافگی بیش از حد شما شود.با این حال نمی توان با گرمای شدید تابستان مقابله کرد و باید به گونه ایی با آن کنار آمد.

کار جالب پلیس برای نجات سگ از داخل ماشین

اما در روز گذشته اتفاقی جالب و عاطفی و در عین حال حیوان دوستانه،توسط مامورین پلیس افتاد که در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک می توانید مطالعه نمایید. دو مامور پلیس که در حال انجام ماموریت و گشت زدن در طول شهر بودند،از کنار یک ماشین قرمز رنگی عبور کردند که ناگهان یکی از ماموراین دو سگ از حال رفته را در ماشین مشاهده کرد که علت از حال رفتن آنها دمای بسیار گرم داخل ماشین که 30 درجه سانتی گراد بود، می باشد.


آنها حتی طبق گفته مامورین حاضر در صحنه ،نمی توانستند نفس بکشند و مامورین به نحوی تصمیم به نجات دادن دو سگ گیر افتاده و بی حال در ماشین قرمز رنگ ،گرفتند. برای نجات دادن این دو سگ، تنها کاری که آنها می توانستند انجام دهند شکستن شیشه ها بود که ناچاراً آنها شیشه های ماشین را برای نجات سگ ها،شکستند و آنها را از ماشین بیرون آوردند. پس از بیرون آوردن آنها به بیرون از ماشین، با آب سرد سگ ها را حمام کردند تا دمای بدنشان کاهش یابد.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی