صفحه کنونی:صفحه اصلی > 波斯语汽车频道 > متن

بازار خودروی اشتراکی ب ام و در شهر شن یآن چین

2018-06-22 15:56:41

اخیرا، بسیاری از شرکت‌های خودروی اشتراکی شروع به حرکت آزمایشی خودروی‌های لوکس مانند خودروهای بنز، آئودی و غیره کردند و در هفته گذشته، گروهی از خودروهای اشتراکی ب ام و در شهر شن یآن از استان لیائو نین برای حرکت آزمایشی در خیابان‌ها آماده اند. بیشتر از این خودرو‌های اشتراکی برقی و بخش کوچکی از آنها بنزینی هستند.

حدود 1500 دستگاه خودروی اشتراکی ب ام و در مناطق مرزکی شهر شن یآن به کار خواهد رفت و کاربران با پیاده کردن اپلیکیشن و بارگذاری گواهینامه رانندگی و پرداخت 999 یوان (حدود 150 دلار) سپرده می توانند از این خوردو‌ها استفاده کنند. استفاده از این خودروهای اشتراکی ب ام و در هر کیلومتر 1.5 یوان و حداکثر هر روز تا 200 یوان هزینه دارد.

بازار خودروی اشتراکی ب ام و در شهر شن یآن چین

از سوی دیگر، کاربران می توانند در 220 هزار جای پارک از بیش از 1400 میدان پارکینگ استفاده کنند و انتظار می رود، بعد از شهر شن یآن، این خودروهای اشتراکی ب ام و هم وارد بازارهای شهر پکن، شانگهای، گوآن جوئو، شن جن و غیره نیز بشوند.

یک مقام وزارت حمل و نقل چین اظهار کرد، توسعه صنایع خودروی اشتراکی، درصد استفاده از خودرو را افزایش داده و ضمن حل مشکلات پارکینگ در شهرها، تسهیلات زیادی در رفت و آمد مردم خواهد گذاشت.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی