صفحه کنونی:صفحه اصلی > فرهنگی > ویدیو > متن

در باکس آفیس این هفته

2015-06-08 10:48:18

فیلم "سن آندریاس" یک فیلم اکشن ماجراجویی به کارگردانی براد پیتون و نویسندگی کارلتون کیوس است که توانست با 53.2 میلیون دلار در اولین هفته خود در باکس آفیس آمریکای شمالی فروش داشته باشد و در صدر جدول قرار بگیرد.

داستان درباره خلبان هلیکوپتر، با بازی دواین جانسون در نقش (راک) است که پس از زمین لرزه شدیدی که در کالیفرنیا رخ داد، به جستجوی همسر و دخترش می پردازد.

طرفداران سینما در شب اول اکران این فیلم به آن امتیاز "A-" دادند، در حالی که در سایت Rotten Tomatoes از سوی منتقدین 49 درصد امتیاز گرفت.

در باکس آفیس این هفته

فیلم بعدی با نام Pitch Perfect 2 به کارگردانی الیزابت بنکز در هفته سوم فروش خود با اختلاف در ردیف دوم باکس آفیس آمریکای شمالی قرار گرفت. این فیلم با فروش 14.8 میلیون دلار در این آخر هفته در این جایگاه قرار گرفت و در طول سه هفته اکران خود در آمریکای شمالی 147.5 میلیون دلار فروش و 228.2 میلیون دلار فروش جهانی داشت.

سرزمین فردا به کارگردانی برد برد، فیلمی در سبک علمی تخیلی با بازی جرج کلونی و هیو لوری است. این فیلم از صدر جدول باکس آفیس آخر هفته گذشته دو مقام پایین تر آمد و با رای 58 درصد و فروش 13.8 میلیون دلار در ردیف سوم باکس آفیس این هفته قرار گرفت. سرزمین فردا در طول 10 روز اکران خود توانست 63.2 میلیون دلار فروش داشته باشد.

داستان این فیلم درباره دختری به نام کیسی است که بسیار باهوش و کنجکاو بوده و دوست دارد اطلاعات بیشتری از فضا داشته باشد. او که نگران اخراج پدرش از سازمان ناسا است، سنجاق سینه ای جادویی که از فضا آمده و قادر است آینده را ببیند دریافت می کند، تا از آینده با خبر شود.


امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی