صفحه کنونی:صفحه اصلی > فرهنگی > ویدیو > متن

نگاهی به باکس آفیس چین

2015-07-17 15:56:15

با شروع فصل تابستان و تعطیلات تابستانی، طرفداران سینما فرصت بیشتری برای رفتن به سینما دارند. تنوع فیلم های سینمایی داخلی و خارجی در این فصل نیز عامل دیگری برای جذب مخاطبان است. این هفته نگاهی به پرفروش های سینمای داخلی چین می اندازیم.

آخرین فیلم چن کای گه با نام "راهبان از کوه پایین می آیند" به قهرمان باکس آفیس چین در هفته ای که گذشته تبدیل شد و توانست 236 میلیون یوان (حدود 38 میلیون دلار) از 3 جولای فروش داشته باشد. این طور که پیدا است مخاطبان چینی این هفته استقبال خوبی از راهبان داشته اند.

این فیلم کمدی داخلی در حقیقت ادامه فیلم سینمایی "ماجراجویان هالیوود" است. کمدی که در 26 ژوئن اکران شد و 121 میلیون یوان در یک هفته فروش داشت و تا 5 جولای به طور کلی توانست 291 میلیون یوان فروش داشته باشد و در ردیف دوم باکس آفیس چین قرار گرفت.

پس از فیلم "مانک ها از کوه پایین می آیند" و "ماجراجویان هالیوود"، "جهان دایناسورها"، فیلم اکشن و پر طرفداری است که با 120 میلیون یوان فروش در هفته گذشته در سرزمین چین به جایگاه سوم رسید. فروش کلی این فیلم در باکس آفیس 1.39 میلیارد یوان از زمان اکران بوده است.

جایگاه چهارم به فیلم "زمانی برای نتیجه گیری" با 74 میلیون فروش می رسد. این فیلم از زمان اکران در تاریخ 18 ژوئن 537 میلیون یوان فروش داشته است.

پنجمین فیلم پر فروش این هفته باکس آفیس چین "من کسی هستم" با 41 میلیون فروش است که از 3 جولای اکران خود را آغاز کرده و هنوز فرصت درخشیدن را دارد.


امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی