صفحه کنونی:صفحه اصلی > فرهنگی > ویدیو > متن

سینمای چین

2015-07-27 15:37:22

فصل تابستان چین قرار است میزبان فیلم های هالیوودی باشد و فیلم های پرحرارت و پر هیجان هالیوودی را اکران کند. در این میان «ترمیناتو: پیدایش» 23 آگوست در سینماهای چین اکران می شود، فیلمی اکشن علمی-تخیلی از سری فیلم‌های ترمیناتور و به کارگردانی آلن تیلور است. «ترمیناتور: پیدایش» پنجمین قسمت از سری فیلم‌های ترمیناتور به شمار می‌رود که با 155 میلیون دلار بودجه ساخته شد. آرنولد شوارتزنگر یکبار دیگر در نقش شخصیت ترمیناتور، در کنار بازیگرانی همچون امیلیا کلارک، جیسون کلارک، جای کورتنی، مت اسمیت، لی بیونگ-هان و کورتنی بی.ونس ایفای نقش می‌کند.

داستان فیلم درباره مردی است با نام جان کانر که ستوان معتمد خود کایل ریس را در آستانه پیروزی علیه اسکای نت، برای حفاظت از مادرش سارا کانر به گذشته می‌فرستد، اما او با چیزی که انتظارش را ندارد روبرو می‌شود.

همچنین فیلم «عملیات غیر ممکن: ملت سرکش» نیز قرار است از 8 مارس اکران خود را در چین آغاز کند. یک فیلم اکشن جاسوسی آمریکایی، به نویسندگی و کارگردانی کریستوفر مک‌کوری است که به عنوان پنجمین قسمت در سری فیلم‌های ماموریت غیرممکن به شمار می‌رود و بار دیگر تام کروز در نقش شخصیت اصلی داستان، مامور مخفی ایتن هانت ایفای نقش می‌کند.

سینمای چین

مینیون ها هم به چین می آیند، یکی از پر طرفدارترین انیمیشن های عصر حاضر از 13 سپتامبر در چین به اکران در خواهد آمد. پس از «من نفرت انگیز» و «من نفرت انگیز2»، اینبار داستان زندگی مینیون ها به تصویر کشیده شده است.

داستان انیمیشن پیش درآمد فیلم من نفرت‌انگیز از سپیده دم زمان شروع می‌شود، مینیون‌ها که در ابتدا موجودات تک سلولی بودند، در طول سال‌ها و قرن‌ها تکامل پیدا کردند و در تمام این مدت هدفشان این بوده است تا به نفرت انیگزترین استادان خدمت کنند. مینیون‌ها که به طور مداوم در نگه داشتن استادان خود - از تی رکس گرفته تا ناپلئون - ناموفق هستند، خود را بدون استاد می‌بینند و دچار افسردگی شدید می‌شوند، اما کوین نقشه‌ای در سر دارد که به همراه استوارت و باب تصمیم به انجام آن می گیرند.

باید گفت هالیود امسال در سینمای چین غوغا کرد و یا بهتر بگوییم چینی ها به شدت از فیلم های هالیوود امسال تابستان استقبال کردند. در این فصل از سال فیلم هایی مانند «سریع و خشمگین» و «جهان داینوسورها» در باکس آفیس چین تا هفته ها حرف اول را می زندند.


امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی