صفحه کنونی:صفحه اصلی > فرهنگی > مسلمانان > متن

 ایجاد صنعت تولید حلال خطاب به بازار بزرگ " یک نوار و یک جاده"

2015-06-19 19:30:08


طبق گفته سو هان، مدیر کل شرکت بیوگرافی امن، پارک صنعتی بیوگرافی حلال ناحیه هونگ گو در منطقه فلاتی در ارتفاع بالا قرار دارد و از این رو، مدت آفتابی این منطقه طولانی است و هوای محلی نیز خشک است. با توجه به دمای هشت درجه سانتیگراد میانگین درجه هوای محلی، این شرایط اب هوایی برای تولید محصولات بیوگرافی بسیار عالی و مناسب است. شرکت بیوگرافی امن از نمایندگان شرکت های خطاب به بازار " یک نوار و یک جاده " محسوب می شود. تمام محصولات تولید شده این شرکت با بهره گیری از برنامه ساخت " یک نوار یک جاده " به کشورهای اطراف آن فروخته می شود تا بازار بزرگ آن استخراج شود.
وی خاطر نشان کرد:" هنگامی که در سال 2010، ما این محله را انتخاب کردیم تا کارخانه تولید ژلاتین را بسازیم ، بیشتر به برنامه فروش محصولات به کشورهای اطراف یک نوار و یک جاده فکر کردیم. ما می توانیم مواد خام را از این کشورهای وارد کنیم و پس از تولید در داخل چین دوباره به مشتریان بازار این کشورها صادرات کنیم."
بنابر گزارش ها، محصولات بیوگرافی شرکت امن در اسیای جنوب شرقی و خاور میانه مورد استقبال فراوان قرار گرفته است. محصولات این کارخانه  به کشورهای  مالزی، مصر، ایران و ترکیه فروخته شده است. مقر شرکت بیوگرافی امن در شانگهای است که بیشتر تحقیقات را انجام می دهد و کارخانه های تولیدات این شرکت در صنعتی بیوگرافی حلال ناحیه هونگ گو شهر لان جو استان گان سو در شمال غربی کشور واقع است تا از شرایط آب و هوایی خوب محلی استفاده کند. این شرکت به غیر از خرید استخون گوسفند و گاو در فلات چینگهای- تبت، نیز از بنگلادش و استرالیا خرده های استخون حلال را واردات می کند. این شرکت مرکز فروش خود را در مالزی تاسیس کرده و شرکت مشاوره با همکاری با شریک محلی در اندونزی تاسیس کرد تا محصولات حلال با تصویب استاندارد های حلال را برای بازارهای زیاد معرفی کند.
در سال 2014، تنها کارخانه تولید ژلاتین  250 میلیون یوان درآمد سالانه را برای شرکت بیوگرافی امن به ارمغان می آورد. موفقیت شرکت بیوگرافی امن دورنمای صنعت بیوگرافی را برای بخش مدیریتی پارک صنعتی بیوگرافی حلال ناحیه هونگ گو  را نشان داده است. وانگ ژنگ شیانگ معاون اقتصادی رییس ناحیه هونگ گو با اشاره به برنامه ساخت " یک نوار و یک جاده"، تصریح کرد:" ساخت یک نوار و یک جاده فرصت جدید برای توسعه این پارک فراهم کرده است. در آینده، ما بر اساس اصول مدرنیزه سازی،  و زنجیره سازی، پارک صنعتی بیوگرافی را توسعه می دهیم. به دور از شرکت بیوگرافی امن، سرمایه های خارجی را جلب می کنیم تا کل زنجیره تولید محصولات بیوگرافی را کامل بسازیم. "
علاوه بر آن،  تجهیزات حمل و نقل را نیز بهبود می کنند تسهیلات و پشتیبانی بیشتر برای شرکت ها فراهم می کنند تا بازار یک نوار و یک جاده را استخراج کنند.

 ایجاد صنعت تولید حلال خطاب به بازار بزرگ " یک نوار و یک جاده"

 ایجاد صنعت تولید حلال خطاب به بازار بزرگ " یک نوار و یک جاده"

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی