فارسی

کوپن‌های الکترونیک؛ ابتکار شانگهای برای رونق بیشتر مصرف

CMG2022-08-18 16:29:26
Share
Share this with Close
Messenger Pinterest LinkedIn

کمیسیون بازرگانی شهرداری شانگهای روز چهارشنبه 17 آگوست (26 مرداد) اعلام کرد شانگهای برای نخستین بار به منظور تقویت حوزه مصرف، کوپن‌های الکترونیکی صادر می‌کند که از اواخر آگوست تا اواخر نوامبر اعتبار خواهد داشت.

کمیسیون فوق تصریح کرد،‌ این برنامه کوپن جمعا به ارزش یک میلیارد یوان (147.4 میلیون دلار) خواهد بود در سه بسته و در طی دوره‌ای سه ماهه می‌شود.

طبق این گزارش، مصرف‌کنندگان 18 سال به بالا در شانگهای می‌توانند برای دریافت این کوپن‌ها درخواست بدهند و به صورت آنلاین یا حضوری از آنها در رستوران‌ها، خرده‌فروشی‌ها یا موارد فرهنگی و گردشگری استفاده کنند.

علاوه بر این یارانه‌های دولتی، مقامات شانگهای همچنین مردم را به استفاده از پلتفرم‌های تجارت الکترونیک برای خرید و بهره بردن از تخفیف‌ها به منظور تقویت تاثیر این سیاست، تشویق می‌کنند.

«لیو مین» جانشین کمیسیون بازرگانی شهرداری شانگهای گفت مقامات امیدوارند صدور کوپن‌های مصرف به تقویت اعتماد مصرف‌کنندگان کمک کند.

شانگهای اخیرا تدابیر جداگانه‌ای برای افزایش مصرف اجرا کرده است. پس از اجرای تدابیری برای افزایش خرید خودرو، مقامات محلی قرار است تدابیری را برای رونق فروش لوازم خانگی به اجرا در آورند.

Messenger Pinterest LinkedIn