فارسی

پایان بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری پیشرفته چین

CMG2023-11-20 10:26:03
Share
Share this with Close
Messenger Pinterest LinkedIn

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری پیشرفته چین یکشنبه 19 نوامبر/28 آبان به پایان رسید.

تعداد بازدیدکنندگان این دوره از نمایشگاه فناوری پیشرفته چین به 248 هزار نفربار رسید و مجموع قراردادهای آن نیز 37 میلیارد و 279 میلیون یوان بود که این دوره را به بزرگترین رویداد در تاریخچه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی فناوری پیشرفته چین با حضور بیشترین کشورها و مناطق تبدیل کرده است.

بنا به آمار، نمایشگاه فناوری پیشرفته چین امسال پذیرای بیش از 4 هزار غرفه‌دار از جمله 1410 شرکت فناوری پیشرفته مانند هوآوی و تنسنت به عنوان پیشگامان صنعتی چین، شرکت‌های با سرمایه‌گذاری خارجی مانند اینتل و آمازون و شرکت‌های متوسط و کوچک فناوری مانند کرِرآین (corerain) و شرکت فناوری گکو (Gecko) بود.

«مجید نجفیانی» رئیس غرفه ایران، به عنوان «دوست قدیمی» نمایشگاه در شش دوره از نمایشگاه بین‌المللی فناوری پیشرفته چین شرکت کرده است. امسال وی 10 شرکت ایرانی را برای شرکت در نمایشگاه آماده کرده بود که 9 شرکت برای اولین بار در نمایشگاه فناوری پیشرفته چین شرکت کرده‌اند.

مجید نجفیانی اظهار داشت: «شِن‌جِن دارای کامل‌ترین زنجیره صنعتی شامل موسسات تحقیقاتی علمی، شرکت‌های نوآوری فناوری، تولیدکنندگان مواد و قطعات و تولیدکنندگان محصولات نهایی است و حتی نهادهای دولتی نیز از دستاوردهای علمی و فناوری ما پشتیبانی می‌کنند.»

Messenger Pinterest LinkedIn