فارسی

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران: اهداف نظامی مهم ارتش اسرائیل را با موفقیت منهدم کرد.

CMG2024-04-14 09:26:21
Share
Share this with Close
Messenger Pinterest LinkedIn

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اطلاعیه دوم خود پس از پاسخ قانونی جمهوری اسلامی ایران به اسرائیل را صادر کرد.

با گذشت بیش از ۱۰ روز از سکوت و اهمال سازمان‌های بین‌المللی به ویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای محکومیت حمله اسرائیل به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و عدم مجازات اسرائیل ذیل بند هفتم منشور سازمان ملل، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به این جنایت‌های اسرائیل و تحقق هشدارهای پیشین، با استفاده از توانمندی‌های راهبردی اطلاعاتی، موشکی و پهپادی خود به اهداف نظامی مهم ارتش اسرائیل حمله و آنها را با موفقیت مورد اصابت قرار داد و منهدم کرد.

در این اطلاعیه همچنین به دولت امریکا هشدار داده شد هرگونه پشتیبانی و مشارکت در ضربه به منافع ایران، «پاسخ قاطع و پشیمان کننده» نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را در پی دارد؛ همچنین امریکا نسبت به اقدامات اسرائیل مسئولیت داشته و در صورت عدم مهار اسرائیل در منطقه باید تبعات آن را بپذیرد.

در این اطلاعیه ضمن تاکید بر سیاست حسن همجواری ایران با همسایگان و کشورهای منطقه، اضافه شد که هرگونه تهدید توسط دولت امریکا و اسرائیل از مبدا هر کشوری پاسخ متقابل و متناسب ایران به منشا تهدید را به دنبال خواهد داشت.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران پیشتر در اطلاعیه ای اعلام کرد: در پاسخ به جنایت‌های متعدد اسرائیل از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و کشته شدن جمعی از فرماندهان نظامی ایران در سوریه، نیروی هوافضای سپاه اهداف معینی در داخل اسرائیل ده‌ها فروند موشک و پهپاد شلیک کرد.

در این اطلاعیه آمده است: جزئیات این عملیات که با مصوبه‌ی شورای عالی امنیت ملی و زیر نظر ستاد کل نیروهای مسلح و با حمایت و همراهی ارتش و پشتیبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح انجام پذیرفت، به زودی به استحضار مردم ایران و جهان خواهد رسید.

از آن پس نیز یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از شلیک فوج نخست موشک‌های بالستیک ایران به سمت اهدافی در عمق اسرائیل خبر داد.

Messenger Pinterest LinkedIn