صفحه کنونی:صفحه اصلی > دیدگاه شما > متن

اجرای برنامه های گوناگون هنری در شب نشینی بهاره سال 2020 چین

2020-01-15 16:47:01

اجرای برنامه های گوناگون هنری در شب نشینی بهاره سال 2020 چین

10 روز به پایان سال قمری چین باقی مانده است. نخستین برنامه آزمایشی شب نشینی جشن بهاره که قرار است در شب عید از تلویزیون مرکزی چین به طور زنده پخش شود، به اجرا رسید.

در شب نشینی جشن بهاره سال جاری ضمن تکرار برنامه های جذاب سال های گذشته، اقدامات نوآورانه ای نیز صورت می گیرد و "نمایش های جدید و با نشاط" اجرا خواهد شد. این برنامه ها همچنان در بخش شب نشینی در پکن، شهر جنگ جوئو، استان هه نان، منطقه خلیج بزرگ گوانگ دونگ، هنگ کنگ و ماکائو و بخش های جانبی پخش می شود. در این شب نشینی همچنین ضمن اجرای برنامه های کمدی، رقص و آواز، تآتر، شعبده بازی و آکروبات به تعویض سریع صحنه و افزایش مشارکت تماشاگران پرداخته می شود تا یک شب نشینی با برنامه های عالی هنری و مورد پسند تماشاگران برگزار شود.

این شب نشینی ضمن پخش در همه رسانه ها، با همکاری با اپلیکیشن AAuto یک میلیارد یوان پول عیدی همراه با آرزوی خوش برای مشترکان تلفن همراه، به آن ها هدیه می کند. تائو بائو از بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی چین نیز در جریان آن کوپن خرید و تخفیف در اختیار خریداران قرار می دهد.

تماشای برنامه شب نشینی به روش اصلی گذراندن شب عید بهاره در میان مردم چین تبدیل شده است. شب نشینی بهاره سال جاری در شب عید 24 ژانویه (4 بهمن) به طور زنده پخش می شود.


امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی