موقعك الحالي:صفحه اصلی > النص

در کیف آرایش بازیگران ایرانی چه خبر است؟

2015-08-07 17:42:45

شاید برایتان جالب باشد بدانید هنرمندان محبوب تان چه لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده میکنند. با ما همراه باشید تا با لوازم آرایشی برخی از بازیگران ایرانی آشنا شوید.

آبرسانی قدم اول پریناز ایزدیار  

  تا قبل از شروع فعالیت های بازیگری ام به شکل جدی از ماسک های طبیعی و خانگی یا مرطوب کننده های صورت برای شاداب نگه داشتن پوست صورتم استفاده می کردم اما از زمانی که ناچار به استفاده از گریم به خاطر کارم شدم احساس کردم که پوستم بیشتر از این حرف ها به مراقبت و رسیدگی نیاز دارد بنابراین به توصیه متخصصان شروع به مصرف ژل های مرطوب کننده و آبرسان کردم که در مدت کوتاهی رطوبت پوستم را تثبیت کرد. این کرم آبرسان قوی از سری محصولات شرکت اورئال است که مدت دو سالی است هر شب قبل از خواب این مرطوب کننده را روی پوستم ماساژ می دهم تا آسیب های احتمالی که گرما و سرما و استفاده از وسایل میکاپ به پوست وارد می کند را به حداقل برسانم. شاید بهترین تاثیر این کرم این باشد که با ترکیبات آبرسان خود پوست را تغذیه و احیا می کند و استحکام آن را در برابر چین و چروک هایی که به خاطر خشکی پوست ظاهر می شود چندین برابر می کند. اما نکته مهم تر اینکه پوست ما ارتباطی مستقیم با نوع تغذیه مان دارد پس ترجیح می دهم این آبرسانی را خودم با مصرف میوه های تازه و نوشیدن به اندازه آب تامین کنم که تاثیری به مراتب بیشتر دارد.


زره من در برابر آفتاب کمند امیرسلیمانی  

  مراقبت هایی که ما از ظاهرمان می کنیم نباید الگوی خاصی داشته باشد چرا که بدن هر فرد براساس ژنتیک و نوع هورمون هایش پیش واکنش متفاوتی نشان می دهد بنابراین بهتر است با مراجعه به متخصص از وضعیت پوست و موهای مان مطلع شویم و بعد استفاده از هرنوع کرم و محصول را آغاز کنیم. پوست من به دلیل حساس بودنش نیاز اساسی به استفاده از ضد آفتاب قوی در برابر اشعه های آفتاب دارد. این ضدآفتاب که تقریبا هر روز آن استفاده می کنم از محصولات کلینیک است و برای مدت محدودی به من پیشنهاد شد که البته تا امروز از مصرف آن بسیار راضی هستم چرا که ضمن مراقبت از پوست در برابر لک و تیرگی ها با فاکتور محافظتی SPF45 روشن کننده و شفاف کننده پوست هم هست.


مرهم چشم های خسته من شهرزاد کمال زاده  

  در میان محصولاتی که به شکل روتین استفاده می کنم کانسیلر دور چشمی هست که همیشه همراهم است. شاید تعداد دفعات مصرف آن در هفته خیلی زیاد نباشد اما همیشه جزو ملزومات کیف همراهم بوده و هست. درست از همان زمانی که در دانشگاه ساعت های طولانی سر کلاس حضور داشتم یا شب های امتحان تا صبح بیدار می ماندم به لزوم مصرف این محصول پی بردم. امروز که چند سالی از زمان دانشجویی ام می گذرد تا الان که وارد دنیای بازیگری شده ام و همان شب بیداری ها و خستگی ها با من است هنوز هم از این کانسیلر استفاده می کنم. از آنجایی هم که اولین نشانه های خستگی از چشم ها مشخص می شود، کانسیلر انتخاب خوبی برای پوشش دادن این خستگی و از همه مهم تر مراقبت از پوست حساس اطراف چشم هاست. کانسیلر گارنیر انتخاب من است چون کاملا گیاهی است و در خود ترکیبی از روغن دانه انگور و کافئین دارد که آنتی اکسیدان و آبرسانی بسیار قوی است. این کانسیلر پوست حساس اطراف چشم ها را روشن و شفاف کرده و از به وجود آمدن کبودی و تیرگی های ناشی از خستگی پیشگیری می کند. یکی از نکات مثبت مصرف این کانسیلر ماژیکی تاثیر آنی آن در برطرف کردن خـستـگـی هـای ظاهری است تا در محل کار و مهمانی ظاهر زیباتری داشته باشید.اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی