صفحه کنونی:صفحه اصلی > متن

کمک تولیدات چین به زیباتر و غنی‎تر شدن جهان

2017-01-11 11:25:37 国际在线

نتایج انتخاب 10 نهاد برتر چین موسوم به "چین نیروی محرک جهان"
روز نهم ژانویه سال 2017 (برابر با 18 دی سال 1395) مراسم انتخاب ده نهاد برتر چین موسوم به "نیروی چین محرک جهان" به ابتکار پایگاه اینترنتی چاینا و تحت نظارت رادیو بین‌المللی چین به پایان رسید. بیش از دو میلیون مصرف‌کننده از حدود 30 کشور درباره نشان‌های تجاری و محصولات چین رای دادند و شرکت‎هایی مانند گروه سینوپک، شرکت خودروسازی لیو جئو، شرکت هنگ دائو، شرکت هایر و بانک ساختمان چین مورد تایید و ارزیابی عالی مصرف‎کنندگان چینی و خارجی قرار گرفتند. در این میان، خودروی جیانگ لینگ، خودروی چانگ‎آن و هواپیمای های نان، در فهرست 10 فرآورده و یا نشان تجاری برجسته انتخاب شدند.

کمک تولیدات چین به زیباتر و غنی‎تر شدن جهان

به دنبال ارتقای جایگاه چین در جهان و بهبود کیفیت محصولات چین، نشان‎‌های تجاری چینی به تدریج در حال وارد شدن به بازارهای بین‌المللی هستند. دیدگاه و نظر مصرف‌کنندگان درباره نشان‎های تجاری و تولیدات چین نیز روز به روز بهتر می‎شود؛ در عین حال، چین نیز با بسیاری از کشورها روابط راهبرد و مشارکتی همه جانبه ایجاد کرده است. همکاری‌های اقتصادی و تجاری چین با کشورهای دیگر و مبادلات غیر دولتی نیز بیش از پیش افزایش یافته است؛ و به همین سبب نشان‌های تجاری و کالاهای چین نیز در بازارهای بین‌‎المللی با فرصت‌های بیشتری روبه‌رو شده‎اند. شرکت‎های چینی علاوه بر تولید کالاهای با کیفیت برای مصرف‌‎کنندگان داخل، چهره‎ای مثبت و مسوولانه را از چین برای مصرف کنندگان سراسر جهان ترسیم کرده‎اند. این موسسات هم‌‌چنین با ارتقای کیفیت محصولات و تکمیل خدمات پس از فروش و انجام وظایف اجتماعی خود در قبال حفاظت از محیط زیست، نقشی شایان در بهبود زندگی مردم جهان سهم ایفا کرده‌اند. این شرکت‎ها نماینده نسل جدید موسسات چین هستند و یک مسیر توسعه جدید را پیش روی موسسات چین و سراسر جهان گشوده‎اند.

پایگاه اینترنتی چاینا، از طریق بخش‎های چینی، انگلیسی، ترکی و فارسی خود و با همکاری سرویس‎های ترکی و فارسی رادیو بین‎المللی چین این مراسم را پوشش داد و توانست با انتشار اخبار مربوط به این مراسم از طریق برنامه‎های رادیویی و مجلات و شبکه‎های اجتماعی ویچت، فیس‌‎بوک، توییتر و هم‎‌چنین نهادها و رسانه های گروهی معتبر سراسر جهان، در مجموع بیش از دو میلیون رای برای انتخاب 10 نهاد برتر چین جمع‌‎آوری کند. در این فعالیت بیش از دو میلیون کاربر از سراسر جهان رای دادند که از این میان کاربران چینی زبان با حدود 712 هزار و 541 نفر معادل 35 درصد کل رای‎های دریافتی بیشترین مشارکت را داشتند. پس از آن نیز کاربران انگلیسی زبان با حدود 621 هزار و 292 رای، 30 درصد کل آراء دریافتی را به خود اختصاص دادند. پس از آن نیز کاربران ترک‌‌زبان با 401 هزار 482 و کاربران فارسی زبان با 332 هزار و 587 رای قرار گرفتند. 65 درصد  آرا  نیز به کاربران سایر کشورها اختصاص داشت. این میزان از مشارکت نشان از آن دارد که نشان‎های تجاری چین بیش از پیش مورد شناخت و توجه مصرف‌کنندگان سایر کشورهای جهان قرار گرفته است.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی