صفحه کنونی:صفحه اصلی > اجتماعی > متن

مصاف بهترین های انجمن صنفی ووشو ایران

2017-01-25 17:50:49 CRI 国际在线

دومین دوره مسابقات کشوری کمیته تخصصی شائولین شیانگ شینگ چوآن انجمن صنفی ووشو ایران با حضور ۲۵۶ ورزشکار از ۲۲ استان در قالب ۲۷ تیم در روزهای ۳۰ دی و ۱ بهمن ماه ۹۵ برگزار و عصر روز جمعه یکم بهمن به کار خود پایان داد.

این مسابقات در ۲ بخش ساندا و تالو در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان با حضور بهترین های انجمن صنفی ووشو و قهرمانان نامدار جهانی،آسیایی و ملی در استان مازندران شهرستان بهشهر برگزار گردید.

مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات با حمل نمادین مشعل پس از روشن شدن آن توسط دکتر نادری رئیس انجمن ووشو و استاد جعفری مسئول کمیته شائولین شیانگ شینگ چوآن با دستان استاد ناصر ابوالقاسمی پیشکسوت ووشو ایران به قهرمان بلند آوازه ایرانی فرزاد قادری تحویل و پس از طی مسیر به همراهی مردم علاقمند و ورزشکاران توسط صبا رامیان کوچکترین قهرمان نونهال به جایگاه ویژه حمل گردید.

ورزشکاران و چهره های شاخص ووشو از سراسر کشور گردهم آمدند تا با حضور در این رویداد بی‌نظیر یاد و خاطر شهدای مدافع حرم و همچنین بنیانگذار فقید ووشو ایران استاد بزرگ داداشی را گرامی بدارند.

حضور چهره های شاخص به ویژه ریاست محترم انجمن صنفی ووشو جناب آقای دکتر نادری، جناب آقای بسطام تبار نماینده محترم وزارت کشور، جناب آقای دکتر محمدی آملی استاد حوزه و دانشگاه و عضو هیات رئیسه انجمن ، استاد محسنی نسب کارگردان توانمند سینمای اکشن و رزمی ایران، استاد ناصر ابوالقاسمی پیشکسوت و مدیر اسبق تیم های ملی ووشو و ورزشهای رزمی،استاد مصطفی داودی پناه فرزند گرامی استاد فقید حسین داوودی پناه (داداشی) پاسدار سرهنگ حسنی فرماندهی محترم سپاه ناحیه مقاومت گلوگاه،جناب سرهنگ تودرباری جانشین محترم پلیس راهور ناجا بهشهر و مهمان ویژه این دوره از مسابقات استاد و قهرمان توانمند هنرهای رزمی از ‌معبد شائولین چین استاد شی یان جان گرمای خاصی به سالن برگزاری مسابقات بخشیده بود.

مسعود جعفری رئیس کمیته تخصصی شائولین شیانگ شینگ چوآن انجمن صنفی ووشو ایران در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کرد، سطح کیفی و فنی مسابقات بسیار بالا بود و تمام تلاش کمیته برگزاری بر این بود که این رویداد به شایستگی و در سطح مسابقات بین المللی برگزار شود.

وی همچنین در خصوص جزئیات مسابقات گفت : دومین سال پیاپی است که این رویداد با شکوه هر چه تمام تر برگزار می شود در این رقابت‌ها ورزشکاران علاوه بر این که تلاش می کنند تا قهرمان شوند مسیر پهلوان شدن را نیز می آموزند. در مجموع رده بندی تیمی در بخش ساندا تیم شهرستان نور مقام اول ، تیم محمودآباد مقام دوم و تیم اردبیل مقام سوم را کسب نمودند. همچنین در بخش تالو در مجموع رده بندی تیم تهران مقام اول ، تیم شهر ری مقام دوم و تیم بهشهر مقام سوم را به دست آوردند.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی