صفحه کنونی:صفحه اصلی > متن

سفر به هوانگ شان با قطار تندرو

2019-05-01 00:29:33

یکی از گردشگران که نام فامیلی‌اش "تانگ" بود، گفت: "دو روز پیش، باران نم نم می بارید. پس از آن که از 120 پله با بیش از 1 هزار قدم بالا رفتیم، من اولین تابش نور خورشید سال 2019 را در در شهر هوانگ شان احساس کردم، از این بابت بسیار خوشحال و هیجان زده هستم. این سومین بار است که به بالای کوه هوانگ شان می روم و در نهایت دریای ابر را دیدم."

آقای "وانگ" که در سفر والدین خود را همراهی می کند، نیز گفت: "سفر به هوانگ شان، بالا رفتن از کوه، تماشای روستای باستانی شی دی و هونگ تسون، از برنامه‌های اساسی است. اما در سفر این بارم اتفاقات حیرت انگیز فراوان رخ داده‌است. مثلا، هنگام قایق ‌سواری در رودخانه "شین آن جیانگ" برای دیدن کریدور آبی و کوهستانی، احساس می کردیم داخل یک نقاشی قرار گرفته ایم و از روی دریا مناظر طبیعی را تماشا می کنیم. درباره نمایش اپرای محلی "میان تان" استان آن هویی هم باید بگویم، با جود آن که بازیگران آن همه از کشاوزان هستند، اما دقیقا به علت همان بازی ساده و بدون گریم سنگین انرژی فراوان به تماشاچیان منتقل کردند. کار آن ها واقعا جالب بود."

مردی سالخورده به نام "چن" که قبلا در هوانگ شان شاغل بوده است، هر سال یکی دو بار برای گردشگری و دیدن دوستان قدیمی خود به هوانگ شان سفر می کند. او درباره مسیر گردشگری مخصوص سالمندان ابراز رضایت کرد و گفت: "برنامه سفر به خوبی تنظیم شده‌است تا ما پیرمرد و پیرزن ها، بتوانیم با آسودگی خاطر از مناظر بی نظیر محلی دیدن کنیم. در کل مسیر، کارمندان با دقت از ما مراقبت کرده و ما احساس ایمنی و صمیمیت می کنیم."

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی