صفحه کنونی:صفحه اصلی > متن

مروارید رودخانه مروارید

2019-09-17 09:09:40

اریک نیلسون به این کشف رسید که گوانگ جو فرهنگ کانتونی را از گذشته به آینده و از گوانگ دونگ به جهان منتقل می کند. بر مبنای افسانه چينی پنج قوچ با سوارانی افسانه ای در حالی که خوشه های برنج در دهان داشتند برای مقابله با فقر به این منطقه که پیش از این به عنوان کانتو شناخته می شد آمدند، پس از این که این موجودات به سنگ تبدیل شدند، گوانگ جو به سرعت به شهری با نفوذ تبدیل شد. گوانگ جو مرکز استان گوانگ دونگ هنوز به عنوان "شهر برنج"، "شهر قوچ" و "شهر جاودانه" شناخته می شود.

در واقع، مروارید دلتای رودخانه مروارید مقصدیست برای افرادی که امیدوارند روابط، سبک زندگی و هنر شهر بندری 2000 ساله را تجربه کنند. این مروارید حالا به عنوان یک شهر بزرگ مدرن شناخته می شود. مانند هر مرواریدی، این لایه در طول زمان ساخته شده است.

ویرانه های کاخ نن یوئه

باغ 2000 ساله هنگامی کشف شد که کارگران ساختمانی در سال 1990 برای گذاشتن پایه های ساختمانی، زمین را حفاری می کردند.

ویرانه های کاخ 30 هزار متر مربعی ترکیبیست از منطقه نن یوئه (203 BC-111 BC) و نن هان (917-971) پادشاهی های نزدیک مرکز شهر که بیش از 500 چاه در آن حفر شده است. همچنین بیش از 160 متر نهر ساخت دست انسان در آن جریان داشته که برای ایجاد امواج سازه هایی در آن نصب شده بود .

در کشفیاتی که در منطقه ایجاد شده است، حدود 120 خط ناخوانا بامبو نوشت از داخل این چاه ها به دست آمد و چندین سند تاریخی دور از رطوبت منطقه سالم باقی ماند. در کشفیات همچنین تعدادی زره آهنی و چرمی سربازان و اسب ها در داخل چشمه ها یافت شد.

محوطه باغ ها که بر اساس فنگ شویی برجسته اشان انتخاب شده است همچنین میزبان استخوان های 20 گونه حیوانی، از جمله تمساح، خرس و جوجه تیغی بود و لاک 120 لاک پشت به طور متوسط 35 سانتی متری، همراه با بقایای 40 گونه گیاهی در آن کشف شد.

بازدیدکنندگان با سر زدن به این محل درمی یابند که چگونه این شهر بیش از قرن ها دچار تغییر و تحول شده و سپس رو به خارج گام نهاده تا امروز به شهری بزرگ و مدرن تبدیل شود.

جاده شماره 4 جونگ شان

لعاب کاری. قلابدوزی. ظروف مسی

جاده شماره 4 جونگ شان، در نزدیکی کاخ نن یوئه، میزبان فروشگاه ها و کارگاه های آموزشی برای صنایع دستی کانتونیست که در امتداد چی لوئو، مسیر گردشگری با سقف های سنتی مخصوص منطقه بارانی واقع شده است.

حکاکی هسته زیتون یکی از هنرهای قومی منحصر به فرد محلیست که در طول قرن ها زنده مانده است. "قایق های قرمز" باستانی غربت گروه های اپرا کانتونی متداول ترین موضوع حکاکی است. کشتی های حک شده تنها 2 سانتی متر طول دارند، اما قابلیت جا دادن پنج نفر، هشت پنجره و درهای باز را دارد. ساير موضوعات شامل نمادهایی فرخنده مانند لی چی، اژدها و يا کودکان حامل ذرت است.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی