صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

نخستین فیلم علمی تخیلی و زبان انگلیسی چین

2015-08-18 16:57:06

نخستین فیلم انگلیسی زبان 3 بعدی علمی تخیلی، اکشن و ماجراجویانه چینی با نام «گمشده در اقیانوس»، قرار است تا پایان 2015 در جهان اکران شود.

در این فیلم هنرمندانی چون براندون روث، (بازیرگر فیلم بازگشت سوپرمن) و جانگ یو چی بازیگر چینی بازی می کنند و وینست جو، کارگردانی آن را بر عهده دارد. داستان فیلم به سال 2020 مربوط می شود، که گروهی از مسافران بین المللی سوار بر پروازی لوکس می شوند و یک بلای عجیب توضیح آن ها را غافلگیر می کند.

گمشده در اقیانوس توسط استودیوی «پین وود» مالزی فیلم برداری شده است. «آرک لایت فیلم» یکی از شرکت های بزرگ بین المللی جهان است که فروش فیلم را بر عهده دارد و در اولین گام این فیلم را به جشنواره کن 2015 معرفی کرده است

به گفته شرکت آرک لایت اکران جهانی گمشده در اقیانوس بدون شک برای صنعت فیلم چین بسیار جاه طلبانه و موفقیت آمیز خواهد بود، ما از بابت این فیلم اطمینان کامل داریم. علاوه بر این فیلم چند فیلم دیگر چینی از جمله «هویت ویژه» و «سفید برفی» در سطح جهانی معرفی شده اند، اما باید گفت گمشده در اقیانوس به دلیل شیوه بیان داستان و زبان انگلیسی، فیلمی منحصر به فرد در جشنواره های بین المللی خواهد بود.

وینسنت جو، کارگردان فیلم امیدوار است که فیلمش توجه مخاطبان سراسر جهان را جلب کند. گمشده در اقیانوس تصاویری مهیج و نفس گیری دارد که همراه با داستان ماجراجویانه آن برای مخاطبان گیرایی فراوانی خواهد داشت.

در حال حاضر آرک لایت در نظر دارد تا این فیلم را به جشنواره بین المللی فیلم تورنتو که در ماه سپتامبر برگزار می شود، معرفی کند.

لازم به ذکر است که گمشده در اقیانوس نخستین فیلم چینی مستقل علمی تخیلی است که در یک روز در سراسر جهان اکران می شود.

国际在线

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی