صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

اقامت ایرلندی

2018-11-06 17:18:43

اقامت ایرلندی

بازاریابی دیجیتالی پویا و پرحرارت ایرلند به منظور جلب توجه گردشگران چین نتیجه داده و تعداد گردشگران چینی به آن کشور به مراتب افزایش یافته است.

جدیدترین آمار آژانس گردشگری ایرلند به عنوان نماینده بازاریابی آن کشور در خارج نشان می دهد در سال 2017 نود هزار گردشگر چینی وارد ایرلند شده اند که نسبت به سال پیش از آن 45 درصد افزایش یافته است.

گذرگاه ساحلی جاینت (غول پیکر) که یکی از آثار سازمان یونسکو واقع در شمال ایرلند است، موزه تایتانیک بلفاست جایی که کشتی معروف تایتانیک در آن جا ساخته شد، و انبار گینس در دوبلین جزو مهم ترین جاذبه های توریستی ایرلند به شمار می روند.

جیمز کنی، مدیر بازار چین آژانس گردشگری ایرلند افزایش علاقه گردشگران به ایرلند را در گرو کمپین های بازاریابی این اداره در خارج از کشور مخصوصا کمپین ها در شبکه های اجتماعی، می داند.

در سال گذشته گائو شیائو سونگ، کارگردان و مجری برنامه تلویزیونی چین برای ضبط برنامه تاک شو خود به ایرلند سفر کرد و در آن سفر، جاذبه های گردشگری ایرلند، مخصوصا آن ها که مربوط به سریال آمریکایی "بازی قدرت" بود را برجسته ساخت.

اقامت ایرلندی

هنگامی که این تاک شو در ماه دسامبر سال 2017 در چین پخش می شد، آژانس گردشگری ایرلند در شبکه اجتماعی یک کمپین به منظور تشویق بازدیدکنندگان چینی به ترجمه متن گورنگاشت ویلیام باتلر ییتس شاعر ایرلند با محتوای

"Cast a cold eye. On life, on death. Horsemen, pass by!" تشویق کرد و جایزه برندگان، سفر به ایرلند معرفی شد.

کنی خبر داد این کمپین که در شبکه اجتماعی برگزار شد، جمعا 300 میلیون بازدیدکننده داشته است.

کریستوفر لدشام، مدیر ارتباطات انستیتوی پژوهش گردشگری خروجی چین گفت: این گونه بازاریابی از طریق شبکه اجتماعی که آژانس گردشگری ایرلند انجام داده است، حتما در گذشته برای بسیاری جاذبه های توریستی انجام گرفته و موثر بوده و اگر همین طور ادامه یابد، در آینده نیز برای جاذبه های توریستی دیگر نیز قابل استفاده و موثر خواهد بود.

علاوه بر شبکه اجتماعی، تاریخ دیپلماسی بین دو کشور نیز باند توریستی دو کشور به شمار می آید.

لدشام گفت: بسیاری مقامات بلندپایه چین از منطقه آزاد شانون شهر کلایرز ایرلند که در توسعه مناطق آزاد چین نقش مهمی ایفا کرده است، بازدید کرده اند. شی جین پینگ رییس جمهور کنونی چین در زمانی که معاونت ریاست جمهوری را بر عهده داشت، از این منطقه آزاد ایرلند بازدید کرده است.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی