صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

سرما در شین جیانگ

2018-11-20 18:40:08

سرما در شین جیانگ


یک تفریحگاه اسکی در شین جیانگ با انواع امکانات ورزش های زمستانی


تعداد زیادی از گردشگران برای کشف آن چه که شین جیانگ را به مقصد آرمانی گردشگری زمستانی تبدیل کرده است، به این منطقه خودمختار واقع در شمال غرب چین سفر می کنند.

پیش بینی می شود سیل گردشگران به شین جیانگ در زمستان امسال همچنان به روند فزاینده خود ادامه دهد، چرا که برنامه ها، سیاست ها و مسیرهای جدید، این منطقه را به یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی زمستانی چین تبدیل کرده است.

از 14 اکتبر تا مارس سال آینده، 130 برنامه خاص به منظور افزایش جذابیت توریستی شین جیانگ یکی از پس از دیگری در حال برگزاری است. یک نمایشگاه صنایع گردشگری زمستانی نیز در شهر آلتای این منطقه برگزار می شود.

"هو هان مین" یکی از مسوولان کمیته توسعه گردشگری شین جیانگ در این باره می گوید: "بسیاری شهرها و نقاط شی جیانگ در حال ترویج و معرفی گردشگری زمستانی هستند تا گردشگران بیشتر با جذابیت برف و یخ آشنا شوند."

در سال گذشته در منطقه شین جیانگ 3 میلیارد دلار سرمایه برای 436 پروژه توریستی در این منطقه در نظر گرفته شد.

هو هان مین در این باره می گوید: "قصد داریم صنعت گردشگری را به صنعت پایه و محرک جدید رشد اقتصادی شین جیانگ تبدیل کنیم."

پارک برفی آلتای در اواسط اکتبر یک برنامه سورتمه سواری برگزار کرد که در آن، ورزش سنتی سورتمه سواری بروی پشم اجرا شد و گردشگران نیز توانستند سورتمه سواری با اسب را تجربه کنند و یا با هلیکوپتر به بیابان نوردی بپردازند.

در کوکتو تای، جاذبه گردشگری دیگری در شهر آلتای شین جیانگ، گردشگران همچنین می توانند با بالون هوای گرم پرواز کنند و به تماشای نمایش آداب و رسوم قزاق بنشینند و در جشنواره درخت های یخ زده، شرکت کنند.

پارک اکولوژیکی باستانی ارومچی فرصت سوارکاری در تعطیلات عید بهاره و روز عشق و دیگر مناسبت ها را در اختیار سوارکاران قرار می دهد.

دره بزرگ آلتای شین جیانگ در سال نو میزبان جشنواره هایی به این مناسبت است و باغ گیاهان آلتای نیز تا آن زمان با مناظر برفی و خوراک محلی، پذیرای گردشگران سراسر کشور خواهد بود.

تا دهه سوم ماه دسامبر، یک جشنواره برفی بین المللی با موضوع "جاده ابریشم، منظره و ورزش" در شین جیانگ برگزار می شود که در آن، شخصیت های معروف جامعه نیز به گردشگران می پیوندند. در این رویداد نیز فروشگاه هایی برای خرید خوراک و دیگر لوازم مورد نیاز گردشگران فعال خواهد بود.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی