صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

حضور تولیدکنندگان کفش و چرم ایران در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی کفش جین جیانگ

2019-04-23 22:54:06

در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی کفش و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی لوازم ورزشی چین که در شهر جین جیانگ از ۱۹ تا ۲۲ آوریل برگزار می شود، در راستای ساخت مشترک ابتکار کمربند و جاده از سال گذشته کشورهای در امتداد راه ابریشم نیز

شرکت می کنند.

امسال نیز شش غرفه در اختیار شرکت های ایرانی قرار گرفت. شرکت آرکا چرم یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید چرم، شرکت تعاونی کفش تچر تولید کننده کفش چرمی، شرکت کفش کیاک و شرکت کفش بی کی از تولید کنندگان کفش چرمی، شرکت تولید زیره زیلان و شرکت پارس کارن در این نمایشگاه حاضر شدند.

هوشنگ رضایی ثمرین رییس اداره بازرگانی خارجی وزارت صنعت معدن و تجارت و سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران که به همراه تولیدکنندگان کفش در این نمایشگاه حضور داشت پیرامون برگزاری‌ چنین نمایشگاه هایی گفت: این چنین نمایشگاه هایی برای واحدهای تولیدی ما به خصوص کارخانجاتمان مفید است. در این نمایشگاه با آخرین پیشرفت های چین، با کارخانجات و تکنولوژی روزشان آشنا شدیم. با توجه به این که واردات کفش به ایران ممنوع و ورود مواد اولیه با تعرفه بازرگانی صفر است بنابراین زمینه مناسب برای مشارک چینی ها با برندهای مختلف در ایران نیز وجود دارد و ما آماده همکاری هستیم.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی