صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

برگزاری نشست خبری درباره شب نشینی عید بهاره سال 2020

2020-01-20 21:14:17

روز سه شنبه 20 ژانویه/ 30 دی، نشست خبری درباره برنامه های شب نشینی عید بهاره سال 2020 رادیو و تلویزیون مرکزی چین برگزار شد و موضوعات نوآوری فنی و پخش همه رسانه ای برنامه های این شب نشینی بسیار مورد توجه قرار گرفت.

این شب نشینی علاوه بر برگزاری در محل اصلی آن در پکن، در اماکن فرعی شهر جنگ جوئو و منطقه گوانگ دونگ، هنگ کنگ و ماکائو نیز برپا می شود. ضمن این که شبکه نسل پنج مخابرات (5G) همه اماکن برگزاری این شب نشینی را پوشش می دهد و از فناوری جدید استفاده خواهد شد. همچنین برنامه های آن به طور زنده از طریق VR (واقعیت مجازی) پخش می شود. در تهیه و فیلمبرداری برنامه های آن نیز از تجهیزات ویژه و عالی استفاده می شود تا پخش زنده هوشمند با کیفیت 4K تحقق یابد. 

افزون بر این، رادیو و تلویزیون مرکزی چین همچنین برای نخستین بار نسخه تلویزیونی با کیفیت 8K این شب نشینی را تهیه و فیلم آن را تولید می کند. بیش از 500 رسانه از بیش از 170 کشور جهان از جمله آمریکا، انگلیس، ژاپن، روسیه، برزیل، سنگاپور، امارات متحده عربی، مالزی، تایلند، لائوس و سینماهای بیش از 20 کشور برنامه های شب نشینی و یا فیلم آن را پخش خواهند کرد. 

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی