اکران محمد رسول الله

2015-08-25 11:57:54

پس از گذشت تنها یک روز از آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت های فیلم محمد رسول الله از تاریخ 31 مرداد تا این لحظه استقبال خوبی از پیش فروش بلیت های این فیلم شده است تا جایکه بلیت سینماهایی چون آزادی و کورش رو به اتمام است و این در حالیست که پیش فروش بلیت های فیلم در سینماهای شهرستان ها هنوز آغاز نشده است.

حتی دیده می شود که برخی سینماهای تهران که فروش اینترنتی کمتری داشتند با پیش فروش بلیت فیلم «محمد رسول الله»وضعیت بهتری در فروش اینترنتی دارند و استقبال فراتر از انتظار از پیش فروش بلیت این فیلم نه به آن معنا که تمامی صندلی ها در روز اول پر شده است بلکه بدین معنا است که وضعیت فروش بیشتر سینما در فاصله سه روز مانده به آغاز سانس ها بهتر خواهد بود.

محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت نور تابان در گفتگو با سایت سینماتیکت اعلام کرد در تهران تنها پردیس های آزادی، کورش، ملت، چارسو، زندگی و سینما فرهنگ که مجهز به سیستم D-CINEMA هستند بلیت این فیلم را با قیمت 10 هزار تومان می فروشند. همچنین مقرر شده است بهای بلیت در سینماهای ممتاز با قیمت 8 هزار تومان و در سینماهای درجه یک با قیمت 7 هزار تومان به فروش برسد و در روز سه شنبه بلیت با قیمت نیم بهای 5 هزار تومانی در تمامی این سینماها به فروش می رسد.

صابری در ادامه افزود: بلیت فروشی در شهرستان ها از امروز آغازمی شود و قیمت بلیت تنها در سینما هویزه مشهد 10 هزار تومان است و مابقی سینماها افزایش هزار تومانی در قیمت خواهند داشت. مدیرعامل شرکت نور تابان درباره دلیل افزایش قیمت بلیت گفت: اگرچه تصمیم داشتیم قیمت بلیت های فیلم «محمد رسول الله» را افزایش ندهیم اما بنابر درخواست سینماگران که گفته اند به جای هفت یا هشت سانس باید چهار سانس در یک سالن تعریف کنیم و هر سانس با توجه به زمان 3 ساعته فیلم به اندازه دو سانس عادی زمان میبرد ناچار به افزایش قیمت شدیم.

محمدرضا صابری در پایان از وضعیت پیش فروش بلیت این فیلم با توجه به اینکه چهارشنبه روز اول اکران محمد رسول الله است ابراز رضایت کرد و فروش افتتاحیه خوبی برای فیلم پیش بینی کرد.

فیلم سینمایی محمد رسول الله آخرین ساخته مجید مجیدی از روز چهارشنبه 4 شهریور در تهران و تعدادی از سینماهای شهرستان ها اکران خواهد شد.

این فیلم داستان کودکی حضرت محمد است، اما آغاز داستان به روزهای پایانی شعب ابوطالب باز می گردد و صحنه های به صورت فلاش بک به پیش از تولد تا 12 سالگی پیامبر را نشان می دهد.

علیرضا شجاع نوری در نقش عبدالمطلب، مهدی پاکدل در نقش ابوطالب، مینا ساداتی در نقش آمنه بنت وهب، داریوش فرهنگ در نقش ابوسفیان، حمیدرضا تاج دولت در نقش حمزه و... به ایفای نقش در این فیلم پرداخته ند.

国际在线

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی