انتظارات سفیر ایران از اشتراک گذاری تجربیات چین در مبارزه با کرونا

2020-05-21 15:08:38

نشست سالانه کنفرانس مشورت سیاسی و مجلس نمایندگان خلق چین در حال برگزاری است. در شرایط خاص کنونی، واکنش های جهان به مهم ترین نشست سالانه چین چیست؟ اخیرا محمد کشاورززاده سفیر ایران در چین با شبکه اینترنتی روزنامه مردم چاپ چین مصاحبه ای انجام داد. وی گفت: در شرایط شیوع کروناویروس در سراسر جهان، نشست سالانه کنفراس مشورت سیاسی و مجلس نمایندگان خلق چین در سال جاری نسبت به سال های گذشته از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سیاست هایی که برای آن تصمیم گیری می شود در دوره امسال نه تنها برای چین بلکه برای منطقه و سراسر جهان دارای اهمیت بسیار است. 

سفیر ایران در چین با اشاره به موضوعات مورد توجه خود در نشست سالانه امسال گفت: در حال حاضر، جامعه جهانی باید به تقویت تشریک مساعی و کمک به یکدیگر بپردازد چرا که در مقابله با کروناویروس، هیچ کشوری به تنهایی پیروز نمی شود و باید با همستگی بر این دشمن مشترک بشریت غلبه کرد. 

کشاورززاده افزود: سخنان آقای شی جین پینگ رییس جمهوری خلق چین در نشست ویدیویی کنفرانس بهداشت جهانی بار دیگر نقش سازنده چین در مقابله با کروناویروس را نشان داده و به نظر من، به اشتراک گذاشتن تجربیات موفق چین در مقابله با کروناویروس، برای پیشبرد کارهای مقابله با این بیماری همه گیر در کشورهای دیگر جهان مفید بوده و اطمینان دارم به کمک دولت و مردم چین، کشورهای دیگر نیز در این مبارزه پیروز می شوند.


امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی