فارسی

ارسال پیام تبریک آقای «شی» به مناسبت صدمین سالگرد سازمان بین‌‌المللی توان‌بخشی

CMG2023-05-21 14:41:16
Share
Share this with Close
Messenger Pinterest LinkedIn

«شی جین‌پینگ» رئیس جمهوری خلق چین یکشنبه 21 مه برابر با 31 اردیبهشت پیام تبریک خود را به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس سازمان بین‌‌المللی توان‌بخشی ارسال و به مناسبت روز ملی کمک به معلولان، تبریک صمیمانه‌ای را به معلولان و خانواده‌های آنها و همچنین کارمندان و کارگران معلول تقدیم کرد. وی همچنین در این پیام از سازمان‌های بین‌المللی و افراد محافل مختلف قدردانی کرد که به امور معلولان چین توجه داشته و از آن حمایت می‌کنند.

آقای «شی» اشاره کرد که سازمان بین‌‌المللی توان‌بخشی یک سازمان بین‌المللی با نفوذ مهم در زمینه امور معلولان است. چین به طور فعال از کار این سازمان حمایت و پشتیبانی می‌کند و «توان چین» را برای خدمت به امور بین‌المللی معلولان بسیج می‌کند.

رهبر چین تاکید کرد که چین توجه ویژه‌ای به معلولان داشته و اهمیت بسیاری به آن داده است. در روند مدرنیزاسیون به سبک چینی، نظام تامین اجتماعی و سیستم خدمات مراقبتی برای معلولان را بهبود بیشتری بخشیده و توسعه همه جانبه امور معلولان را ترویج خواهد کرد.

وی افزود: چین تمایل دارد همراه با همه کشورهای جهان، مشترکا تبادلات و همکاری‌ها در امور معلولان را به پیش برده و به طور پیوسته سطح سلامت بشر را افزایش دهند.

مراسم صدمین سالگرد تاسیس سازمان‌ بین‌المللی توان‌بخشی با میزبانی این سازمان و فدراسیون معلولان چین 21 مه در پکن برگزار شد.

Messenger Pinterest LinkedIn