دیدگاه جهان ما- رسانه

نویسنده ها

امیر
امیر ایرانی با استعدادی که سازهای بسیاری می نوازد و بیش از چهار سال است که در چین اقامت دارد. با اینکه خیلی کم در کلاس های آموزش چینی شرکت کرده است، اما به خاطر علاقه به فرهنگ چین، بسیار خوب به زبان چینی صحبت می کند. در حال حاضر در پکن با دوست خود به کار تجارت صنایع دستی مشغول است.
فرورتیش رضوانیه
فرورتیش رضوانیه فرورتیش رضوانیه، متولد مارچ 1984 پس از پایان دوره دبستان در هنرستان‌های موسیقی، سینما و گرافیک تحصیل کرده و دارای مدرک دانشگاهی کارشناسی هنرهای دراماتیک است. او در نوجوانی همکاری خود با نشریات مختلف را آغاز کرد و پس از ورود به عرصه حرفه‌ای، از سال 2001 به عنوان خبرنگار محقق، ستون‌نویس و همچنین طنزنویس در روزنامه‌های مطرحی چون «شرق»، «هم‌میهن»، «کارگزاران» و «همشهری» به عنوان خبرنگار و ستون‌نویس فعالیت داشته است.
شهرام تبریزی
شهرام تبریزی تقریبا بیست سال در چین زندگی کرده است. در حال حاضر، او با همسرش و دو تا بچه اش باهم در پکن زندگی می کند. او با چین آشنای بسیاری دارد و همیشه برای افزایش آشنایی مردم ایران و چین به یکدیگر تلاش می کند.
فرشته مهریزی
فرشته مهریزی پیش از چهار سال پیش وارد چین شد. اکنون با همسرش در پکن اقامت می کند. به فرهنگ چین علاقه فراوانی دارد. در حال حاضر، در رادیو بین المللی چین کار می کند. این رادیو تنها رسانه ای چین که هر روز برنامه های متنوعی با زبان فارسی در ایران پخش می کند.

اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی